Новий наставник Полісся пояснив поразку проти Оболоні та розповів про завдання на сезон

Сергій Шищенко

Сергій Шищенко дебютував як головний тренер «Полісся» у матчі чемпіонату України проти «Оболоні», який кияни виграли 1:0. Наставник оцінив свій дебют.

«Можу сказати одне: є задоволення грою команди, але не рахунком. Залишившись удесятьох і пропустивши у дебюті матчу, ми зуміли перевернути гру. Десь, починаючи з середини тайму, вже повністю її контролювали. У другому таймі ми домінували, володіли ініціативою та створили напруження біля воріт суперника. В обох таймах були непогані моменти, на жаль, нас підвела реалізація.

Звичайно, вдесятьох важко грати весь матч, але я пишаюся своїми хлопцями. У нас була перевага, дуже гарним був вихід з оборони в атаку. Тому я задоволений.

Завдання наші залишаються тими, які й були: у Кубку України – пробитися у фінал, у чемпіонаті – зона єврокубків. Так що рухаємося тільки уперед», – сказав Шищенко.

Джерело: Український футбол