УПЛ: Шахтар розбив Кривбас у феєричному матчі з 7 голами (Відео)

Шахтар - Кривбас

У головному матчі 19-го туру чемпіонату України Шахтар обіграв Кривбас з рахунком 5:2.

Зустріч відбулася на “Арені Львів”.

Гірники першими відкрили рахунок у матчі – після відскоку свій гол забив Юхим Конопля. За кілька хвилин команда Юрія Вернидуба зрівняла рахунок зусиллями Прінса Аду. Але буквально у наступній атаці Гірники знову вийшли вперед: підопічні Маріно Пушича швидко розіграли штрафний, а влучним ударом відзначився Дмитро Криськів.

Після перерви Кривбас залишився у меншості – за грубий фол пряму червону картку отримав Хрвоє Іліч. Шахтар скористався чисельною перевагою на 68-й хвилині, коли третій м’яч Гірників забив Артем Бондаренко. Розгромним рахунок зробив Криськів, який оформив дубль, але до кінця зустрічі Кривбас забив другий гол у поєдинку – відзначився Тимур Стецков. А остаточний рахунок встановив Лассіна Траоре, який вийшов на заміну.

“Шахтар” – “Кривбас” 5:2

Голи: Конопля 9, Криськів 23, 82, Бондаренко 68, Траоре 90+3 – Прінс 20, Стецьков 85

“Шахтар“: Різник – Конопля, Бондар, Ракіцький, Педріньйо (Азарові 89) – Бондаренко – Зубков (Швед 89), Криськів (Цуканов 90), Судаков, Невертон – Сікан (Траоре 74).

“Кривбас”: Кліщук – Бандейра (Сантіні 90), Понєдєльнік, Стецьков, Дібанго – Бізімана, Іліч – Д. Кузик, Прінс, Луньов – Соса.

Попередження: Прінс 24, Бізімана 71

Вилучення: Іліч 56

Відео голів:

Після цього матчу Шахтар набрав 35 очок і посідає третє місце у турнірній таблиці УПЛ. У Кривбасу 37 очок та друга позиція, але команда Вернидуба зіграла на два поєдинки більше.

У наступному турі чемпіонату України Шахтар зіграє проти Колоса, а Кривбас гратиме з Оболонню.