Наставник Металіста 1925 Віктор Скрипник пояснив принизливу поразку від Миная в УПЛ

Віктор Скрипник

Головний тренер «Металіста 1925» Віктор Скрипник прокоментував поразку у матчі з «Минаєм» (0:2).

– З перемогою наших суперників. Ми знали, що тут завжди складно грати. Поле маленьке, завжди багато боротьби, яку ми дуже часто програвали. Мені здалося, що вдесятьох ми грали навіть краще, ніж коли ми були в повному складі.

– У стартовому складі в опорній зоні вийшов Вадим Червак, у вас одразу були запитання до нього в першому таймі. Чи можна говорити, що він не увійшов у сьогоднішній поєдинок?
– Хлопцю складно грати в футбол після того, коли ти вже на старті матчу отримав жовту картку. Це кидалося в очі, що в тій боротьбі, котрої багато в його зоні – вона проводилися обережніше, а це призводило до втрат м’яча, контролю суперників. Зрозуміло, що матчі ще є. Ми не посипаємо голову попелом, будемо намагатися далі. Ми знали, куди ми йшли. Це 7-ма поразка поспіль «Металіста 1925». Ще раз кажу, що будемо намагатися, будемо прагнути покращити наші показники в єдиноборствах. Моменти були, але не забили сьогодні.

– Чи можна очікувати на підсилення сьогодні? Адже немає фактично опорника, бо Червак, номінально, не опорник, відтак, грає не на своїй позиції?
– Навряд чи це буде. Будемо чекати на літо. Але це потім. Зараз ми концентруємося на тому, що є в нас.

Матчі у нас ще є попереду, хоча розуміємо, що буде важко. Однак ніхто не забороняє нам вірити в те, що ми виконаємо ті завдання, які перед нами стоять. Працюватимемо далі. Подякував хлопцям за бажання виправити ту ситуацію, у який ми опинилися протягом цього матчу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *