Ганебне фіаско команди Скрипника – в огляді матчу Минай – Металіст 1925 (Відео)

Минай - Металіст 1925

У матчі 19 туру чемпіонату України Минай на своєму стадіоні обіграв Металіст 1925 з рахунком 2:0.

Перший гол у поєдинку був забитий на 31-й хвилині – відзначився Сергій Корнійчук. У другому таймі гості залишилися у меншості: Ростислав Русин вийшов на заміну у перерві, але через 15 хвилин отримав дві жовті картки та залишив поле. У компенсований час Минай скористався чисельною перевагою – свій гол забив Євген Скіба.

“Минай” – “Металіст 1925” 2:0
Голи
: Корнійчук 31, Скиба 90+2

“Минай”: Кемкін — Дмитрук, Чуєв, Нємчанінов (Скиба 46), Прокопчук, Корнійчук — Ременяк (Гунічев 77), Вітенчук, Петько (Семотюк 64), Вакула (Матюшенко 77) — Устименко (Попов 77)

“Металіст 1925“: Мозіль — Капінус (Жичиков 82), Імереков, Курило, Фарина — Червак (Русин 46) — Арі, Габелок — Юрченко (Вачіберадзе 82) — Юсов (Бичек 67), Гармаш (Овусу 68)

Попередження:Петько 56 – Червак 5, Імереков 52, Русин 56, Русин 59, Габелок 88
Вилучення: Русин 59 (дві жовтих)

Минай після цього матчу набрав 10 очок і продовжує посідати останнє місце у турнірній таблиці УПЛ. Металіст 1925 знаходиться на 13-й позиції.

У наступному турі чемпіонату України Минай зіграє проти Зорі, а Металіст 1925 гратиме з ЛНЗ.