Пройшовся по кожному: Юрій Калитвинцев оцінив зимових новачків Полісся

Юрій Калитвинцев

Головний тренер «Полісся» Юрій Калитвинцев оцінив зимових новачків своєї команди:

«Яссін Фортюне — це гравець, який може грати і ліворуч, і праворуч, і під нападником. Це гравець атакувального плану, з великим досвідом, з великою психологічною стійкістю. Коли він приїхав, то кондиції були не на рівні, але майстерність нікуди не поділась. Скажу, що за збірну Франції будь-якого віку просто так не грають.

Денис Ндукве — наш хлопець, який завжди був перед нашими очима, бо я бачив практично всі ігри Звягеля, слідкував за ним. Хлопець дуже креативний, дуже хороша ліва нога, горить бажанням довести не тільки всім, але в першу чергу собі, що може грати на високому рівні. При правильному ставленні, а ставлення у нього правильне, думаю, в нього все має вийти. Він хоче забити перший м’яч і він його заб’є.

Що стосується Таллеса — ми прекрасно знаємо, що ця людина стала чемпіоном світу, це говорить про багато речей. Навіть потрапляння в збірну Бразилії – це складно, а він став в її складі чемпіоном світу. Він чудово розуміє футбол і в нього високий футбольний IQ. Теж потрібно трішки піднабрати, але працювати легко, бо для нього наші вимоги абсолютно не нові. Ще важко знайти взаємозв’язок з гравцями, але з кожним днем і з кожним тренуванням він його знаходить. Що ще підкупає — ігри іграми, це всього лише невеликий тест, а подобається, що дуже добре працює на тренуваннях.

Венделл приєднався трошки пізніше. Нам важливо привести його в правильні кондиції. Людина ще не грала на такому рівні в Україні. Добре виглядав за U19: забивав, видно його хороші вміння, ліву ногу. Йому також треба набрати форму, але техніка — бразильська. Потенціал в нього є, йому головне його розкрити, а ми постараємось допомогти».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *