Команда Ротаня набирає обертів: Олександрія розгромила ще одного суперника на зборах

Руслан Ротань

Олександрія розгромила Сабуртало в контрольному матчі на зборі в Туреччині – 3:0.

Підопічні Руслана Ротаня відкрили рахунок у першому таймі завдяки автоголу. Захисник Сабуртало відпасував своєму воротареві, а той під тиском Де промахнувся по м’ячу.

У другому таймі дублем відзначився Владислав Погорілий. Спершу форвард зіграв на добиванні після розіграшу кутового, а наприкінці зустрічі завершив атаку команди після пасу Кирила Сігеєва.

Олександрія – Сабуртало – 3:0

Голи: автогол, 32, Погорілий, 57, 88

Раніше на турецькому зборі Олександрія зіграла з данськими Б-39 (2:1) і Вайле (0:3), після чого поступилася знову ж таки данському Відовре (1:2). Далі підопічні Ротаня розгромили туркменський Ахал (3:0) та зіграли внічию з Люнгбю (1:1).

Олександрія посідає 11-те місце в УПЛ. Наступний офіційний матч команда Ротаня зіграє із Шахтарем 26 лютого.