Артем Мілевський пояснив серію поразок київського Динамо на зборах у Туреччині

Артем Мілевський

Екс-футболіст київського “Динамо” Артем Мілевський дав свій коментар щодо невдалих результатів киян на зборах.

Він розповів, що спілкувався з Андрієм Ярмоленком та Віталієм Буяльським і дав їм декілька настанов. Зокрема наголосив, що у весняній частині чемпіонату необхідно показувати успішну гру, щоб боротись за чемпіонство.

Звичайно, все тяжко. Поки що, напевно, дуже великі навантаження. Тренерський штаб на чолі з Шовковським знає, як підвести команду, щоб у них була гарна форма, коли розпочнеться чемпіонат, щоб вони були готові фізично та ментально.

Я і з Ярмолою розмовляв, і з Буяльським – усім кажу, що весною починати треба дуже потужно. Там не буде розгойдування, треба боротися за золото. Треба з першого туру набирати обертів.

Шовковський знає та вміє, він не раз проходив такі самі збори. Чекатимемо і сподіватимемося. Зараз команда виглядає важко на зборах – це дуже великі навантаження. Вони бігають і все, що із цим пов’язано“, – сказав Мілевський під час стріму на Twitch.

Нагадаємо, Динамо на зборах в Туреччині вже зазнало трьох поразок. Поступилось косовському Балкані (0:2), польській Легії (1:3) та болгарському Левскі (0:1). Єдину перемогу вдалось здобути проти Пахтакора (5:1).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *