Стало відомо, чим займатиметься в УАФ загадкова блондинка з конгресу

Ярослава Гресь

Багато футбольних уболівальників питали, що за загадкова блондинка сиділа на конгресі УАФ поруч із трьома володарями Золотого м’яча: Андрієм Шевченком, Олегом Блохіним та Ігорем Белановим.

Ця дівчина – Ярослава Гресь, яка є координаторкою платформи United24, а також бізнесвумен з великим досвідом роботи в маркетингу.

Ярослава в інтерв’ю Роману Бебеху розповіла, чому була присутньою на конгресі, на якому Шевченко став президентом УАФ:

«Дякую Андрію Шевченку за можливість побувати на конгресі, послухати його виступ. Я не очікувала, що сидітиму поруч із трьома володарями Золотого м’яча та головним тренером збірної України.

Я представляла на конгресі платформу United24. Андрій присвятив нашій спільній роботі частину свого виступу, коли ми говорили про міжнародну співпрацю. Звісно, United допомагатиме всіма доступними контактами та зв’язками для того, щоб український футбол зростав та розвивався, це наша спільна справа і це все на благо та підтримку України», – сказала Гресь.

Крім того, журналіст Михайло Співаковський заявив, що Ярослава займатиметься піаром Андрія Шевченка.

Також Гресь поділилася інформацією, скільки вдалося зібрати завдяки благодійному матчу Game4Ukraine для відновлення ліцею в Чернігівській області, зруйнованого рашистами. За її інформацією, чек становив 1 мільйон та 700 тисяч доларів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *