Яскравий матч з 5 голами: Минай здобув другу поспіль перемогу на зборах

Минай - Хуст

Минай обіграв Хуст у контрольному матчі на зимовому тренувальному зборі – 3:2.

Команда Желько Любеновича відкрила рахунок у першому таймі, відзначився Артур Ременяк. Відразу після перерви Сергій Петько забив другий м’яч, але за чотири хвилини Хуст відіграв один гол.

Минай знову створив перевагу у два м’ячі. Хуст вкотре зумів скоротити відставання, встановивши остаточний рахунок.

Минай – Хуст – 3:2

Голи: Ременяк, 30, Петько, 46, Матюшенко, 62 – Янко, 51, Вадовський, 70

Підопічні Любеновича провели свій третій спаринг на тренувальному зборі. Раніше закарпатці поступилися основному складу Руха (1:3), після чого розгромили дубль львівської команди (6:0).

Минай пішов на зимову паузу на останньому місці в УПЛ. Закарпатці відстають на шість очок від зони перехідних матчів і на дев’ять від рятівного 12-го місця. Найближчий офіційний матч Минай має зіграти проти Дніпра-1, базова дата – 24 лютого.