Рух зазнав розгромної поразки від словенського клубу

ФК Рух

Рух програв у контрольному матчі словенському Браво – 0:3.

Наставник львів’ян Віталій Пономарьов задіяв у матчі молодий склад, середній вік гравців становив приблизно 19 років. Молодь Руху пропустила перший м’яч наприкінці першого тайму – після швидкої атаки навіс із флангу замкнув Матей Поплатник.

Відразу після перерви словенці забили другий м’яч, а пізніше довели рахунок до розгромного після чергової контратаки. Наприкінці зустрічі Браво отримав право на пенальті, але воротар львів’ян Святослав Ванівський відбив одинадцятиметровий.

Рух – Браво – 0:3
Голи: Поплатник, 37, Іванчек, 48, Селан, 65
На 85-й хвилині Тучич (Б) не реалізував пенальті

Раніше Рух програв Домжале (2:3) та Сараєво (0:2) на зборі у Словенії та Хорватії. Підопічні Пономарьова 30 січня зіграють ще один контрольний поєдинок зі Штурмом.

Рух посідає шосте місце у турнірній таблиці чемпіонату України з 26-ма очками. У наступному турі УПЛ команда Юрія Пономарьова зіграє проти Полісся. Матчі 18-го туру заплановані на лютий 2024 року.