Зоря у першому матчі в 2024 році поступилася колишній команді Євгенія Коноплянки (Відео)

Гент - Зоря

Зоря програла Краковії у своєму першому контрольному матчі на зимовому тренувальному зборі в Туреччині – 0:2.

Команда Юрія Коваля пропустила по голу у кожному з таймів. Хавбек Міхал Ракоші відкрив рахунок перед перервою, а Патрік Макух встановив остаточний результат у другій половині.

Зоря – Краковія – 0:2

Голи: Ракоші, 41, Макух, 75

Наступний контрольний матч Зоря проведе 31 січня проти Ягеллонії. Загалом підопічні Коваля домовилися про проведення п’яти поєдинків, проте ще розглядають варіанти додаткових спарингів.

Зоря посідає 14-те місце у чемпіонаті України, набравши 12 очок. Весняну частину сезону команда Коваля відкриє матчем із Ворсклою. Базова дата 18-го туру УПЛ – 24 лютого.