Перше фіаско Шовковського: Динамо програло дебютний матч у 2024 році (Відео)

Динамо - Балкані

Динамо провело перший товариський матч на зимовому зборі у Туреччині. Команда Олександра Шовковського поступилася Балкані з Косова – 0:2.

У середині першого тайму колишній вінгер Колоса Мамаду Данфа вивів Балкані вперед. Після перерви Альбін Беріша реалізував пенальті та збільшив перевагу лідера чемпіонату Косово.

Динамо (Україна) – Балкані (Косово) – 0:2 (0:1)

Голи: Данфа, 19, Беріша, 74, пен.

«Динамо» (стартовий склад): Бущан, Вівчаренко, Попов, Михавко, Караваєв, Бражко, Царенко, Рамадані, Волошин, Пономаренко, Ванат.

Склад на 2 тайм: Нещерет, Дубінчак, Дячук, Сирота, Біловар, Андрієвський, Шапаренко, Буяльський, Маткевич, Кабаєв, Супряга.

«Балкані» (стартовий склад): Колічі, Куц, Тачі, Деллова, Яшаніца, Халілі, Потоку, Зиба, Лімай, Данфа, Хаміді.

Відео матчу:

Наступний спаринг Динамо проведе 29 січня із варшавською Легією. Загалом київський клуб запланував вже 10 контрольних матчів у Туреччині.

Нагадаємо, першу половину сезону “Динамо” завершило на п’ятій позиції в турнірній таблиці Української Прем’єр-ліги. В активі “біло-синіх” 28 набраних очок.

Відзначимо, що починало сезон “Динамо” під керівництвом Мірчі Луческу, однак після поразки від “Шахтаря” (0:1) у 13-му турі, румунський фахівець подав у відставку. Змінив Луческу на посаді наставника “біло-синіх” Олександр Шовковський. Під керівництвом легендарного екс-воротаря кияни здобули чотири перемоги в чотирьох іграх.