Офіційно: Андрій Шевченко – новий президент Української асоціації футболу

Андрій Шевченко

Андрія Шевченка обрано новим президентом Української асоціації футболу (УАФ). Як і очікувалося, це сталося на позачерговому XXVI Конгресі УАФ.

Захід проходить у київському Будинку футболу, він стартував сьогодні о 12:00. Заздалегідь було затверджено порядок денний конгресу, одним із пунктів якого є «Про обрання президента УАФ».

Шевченко вступив на посаду завдяки голосуванню абсолютною більшістю голосів. Це сталося відразу після того, як Андрій виступив із трибуни та представив свою програму – “9 кроків для розвитку українського футболу”.

12 грудня 2023 року Шевченка було офіційно висунуто в кандидати на посаду президента УАФ. Він прийняв пропозицію балотуватися на відповідальну посаду, взявши час на підготовку програми та підбір команди.

Кандидатуру Шевченка підтримали щонайменше 19 постійних колективних членів організації із 27 (а за словами віце-президента Вадима Костюченка — 23).

Таким чином він став безальтернативним кандидатом у президенти керівного футбольного органу України.

Нагадаємо, Андрій Павелко, який формально перебував до останнього моменту на посаді президента УАФ, продовжує перебувати під вартою. Нещодавно Шевченківський районний суд Львова продовжив його перебування у СІЗО до 16 лютого 2024 року. Павелко разом зі своїм заступником Юрієм Записоцьким підозрюється у розкраданні державних коштів. Зокрема, йдеться про корупцію через завод із виготовлення штучних полів.

Окрім виборів Андрія Шевченка, на поточному конгресі очікується кілька інших ключових кадрових рішень – вибори віце-президентів, членів Виконкому та інших керівних посад УАФ. За попередньою інформацією, одним із віце-президентів Асоціації може стати чинний головний тренер збірної України Сергій Ребров.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *