Український тренер Юрій Бакалов отримав посаду у ФК “Рух”

Юрій Бакалов

У структурі академії львівського «Руху» відбулися зміни. Команду U-19 очолив директор клубної академії Юрій Бакалов.

Першим помічником Юрія Бакалова у тренерському штабі буде Михайло Дячук-Ставицький. Також новому наставнику допомагатимуть Борис та Григорій Баранці. Водночас Кирило Ванюков змінить Андрія Мойсина в якості тренера воротарів.

Юніори «Руху» вийшли з відпустки. Команда вже провела перше тренування під керівництвом нового головного тренера.

Юрій Бакалов 14 грудня 2019 року очолив першу команду «Руху». На той момент жовто-чорні були лідерами в турнірній таблиці після першого кола в Першій лізі та готувалися до підвищення у класі. Втім через пандемію коронавірусу в 2020 році відновлення сезону відклали до літа. В червні того ж року через проблеми зі здоров’ям Юрій Бакалов вимушено склав свої повноваження керманича команди. А у січні 2023 року спеціаліст повернувся в «Рух», очоливши клубну академію.

Також в різні роки Юрій Бакалов очолював київський «Арсенал», «Славутич», ФК «Львів», ЛНЗ та юніорів стрийської «Скали». Крім того, наставник попрацював за кордоном – у грузинському «Зугдіді».

Перший офіційний матч під керівництвом нового головного тренера юніори «Руху» зіграють вдома проти житомирського «Полісся». Базова дата поєдинку – 23 лютого.

Трохи раніше львівський «Рух» звільнив Сергія Задорожного з посади головного тренера команди U-19.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *