Офіційно: Андрій Шевченко – кандидат на пост президента Української асоціації футболу

Андрій Шевченко

Київське об’єднання асоціацій футболу офіційно висунуло кандидатуру Андрія Шевченка на пост президента Української асоціації футболу (УАФ).

25 січня 2024 року відбудеться Позачерговий конгрес УАФ, на якому відбудуться вибори нового президента та керівних органів УАФ, аудиту та футбольного правосуддя. При цьому попередній XXV плановий конгрес буде визнаний недійсним.

Про свою можливу участь у виборах заявляв екс-гравець збірної України Роман Зозуля. Проте форвард вважає, що долю голосування за нового керівника УАФ вирішено, тож Зозуля відмовився від своєї ідеї.

Засідання відбудеться у київському Будинку футболу, початок – о 12:00. Вирішується питання участі у роботі заходу представників ФІФА та УЄФА.

Раніше більшість колективних членів УАФ — регіональних футбольних асоціацій — виступили з вимогами про відставку Анатолія Дем’яненка з посади першого віце-президента (УАФ), призначення тимчасового виконувача обов’язків генерального секретаря організації, а також проведення незалежної аудиторської перевірки.

У травні Печерський суд міста Києва продовжив усунення голови УАФ Андрія Павелка з посади терміном до 9 липня 2023 року. У середині червня Шевченківський районний суд Львова ув’язнив у СІЗО Павелка на строк 60 діб, потім перебування функціонера під вартою було продовжено.

Застава в 9,88 мільйона гривень, яку раніше внесли за главу УАФ, було перераховано на користь держави. Останнім рішенням Печерський суд продовжив перебування Павелка у СІЗО до 18 січня 2024 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *