Ігор Суркіс виступив із заявою щодо скандальної відміни матчу Минай – Динамо

Ігор Суркіс

Президент Динамо Ігор Суркіс розповів, що не добиватиметься технічної поразки для Минаю в 16-му турі УПЛ. Проте бажає зіграти перенесений виїзний поєдинок у Києві.

“Що будемо вирішувати з Минаєм? Ми не повинні їхати… Ми могли б просити асоціацію та УПЛ зарахувати їм технічну поразку. Пам’ятаєте Інгулець – Шахтар, Маріуполь – Динамо? Але ми цього не хочемо”.

“Але їхати туди… Ми витратили великі кошти, дві доби там були. Немає освітлення – це смішно. Ми граємо в УПЛ, хочемо грати в Європі, а немає освітлення. Тому, якщо вони хочуть, то нехай приїдуть до нас, ми все підготуємо і будемо грати в Києві”.

Нагадаємо, у неділю, 3 грудня, цей матч стартував о 13:00 на стадіоні “Минай”, але тривав трохи більше хвилини. Арбітр Олександр Шандор призупинив зустріч через повітряну тривогу. Оскільки загроза по всій Україні тривала тривалий час, делегат матчу прийняв рішення про перенесення гри. На згаданому стадіоні відсутнє штучне освітлення, і поєдинок не встигли дограти того ж дня за денного світла.

Пізніше виконавчий директор УПЛ Євген Дикий заявив, що питання технічної поразки для закарпатської команди не розглядається, оскільки за допуск стадіонів відповідає УАФ.

Дирекція УПЛ перенесла зустріч на невизначений термін. За інформацією Sport Arena, поєдинок буде зіграно у 2024 році.

Динамо посідає п’яте місце в УПЛ, набравши 25 очок. У наступному матчі команда Шовковського зіграє із Оболонню 11 грудня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *