Лідер Динамо: “Задоволені перемогою, адже ми два дні їхали в поїзді”

Півзахисник «Динамо» Віталій Буяльський прокоментував перемогу над «Металістом 1925» (4:2) в перенесеному матчі третього туру УПЛ.

«Задоволені перемогою. Добре провели перший тайм, а в другому, в принципі, грали по рахунку, більше контролювали м’яч. Були певні моменти, які ми не реалізували, і в кінці вийшла нервова кінцівка.

Задоволені грою в цілому, адже добре діяли як в атаці, так і у захисті. Але ми не реалізували деякі моменти в атаці, тому виникла невпевненість. Пропустили два голи тому, що не встигли накрити суперника в цих епізодах.

У другому таймі ми створювали моменти, але не реалізовували їх. Усі побігли в атаку і, як кажуть, потрапили у полон.

Для нас кожен матч як фінал, треба вигравати й рухатись від матчу до матчу.

Краще б зіграли з «Минаєм». Ми не відпочивали, а два дні їхали в поїзді. Десь вибилися з тренувального процесу, адже спершу пропустили передігрове тренування, тому що через сніг ми не потренувалися повноцінно, адже заняття було на штучному полі. А під час гри ми зіграли всього хвилину. Тому тренувальний процес порушився», – сказав Буяльський.