Легіонер Кривбаса: “Коли забив гол Олександрії, то аж заплакав”

Півзахисник «Кривбаса» Жан По прокоментував перемогу над «Олександрією» (2:1) в матчі 16-го туру УПЛ та поділився емоціями від 1-го забитого м’яча у складі криворізької команди.

– Жане, це щось неймовірне. Наче тільки нещодавно ти дебютував за «Кривбас» після довгої перерви від футболу, і ось вже забиваєш перший гол!

– Дійсно класний матч. Ви бачили, коли я забив гол, трохи розчулився, заплакав. Це був дуже емоційний чутливий момент для мене. Мені казали, що я вже не повернусь у футбол, що треба закінчувати. Але «Кривбас» вірив у мене, у моє одужання: головний тренер, генеральний директор, вся команда. Мені дали шанс, і я його реалізував. Дуже щасливий, тим паче, після такої важливої перемоги, яка надасть нам ще більше впевненості та сил.

– Тиск на суперника у другому таймі все ж приніс результат?

– Юрій Миколайович завжди зазначає, що при атаках нам потрібно вбігати у зони, використовувати фланги, бути активними біля воріт суперника та постійно нагнітати. Наприкінці матчу це дало плоди: ми забили два мʼячі. Дотиснули «Олександрію» та здобули такі необхідні нам три залікові бали.

– Як прокоментуєш свій перший гол за нашу команду?

– Перший гол після такої тривалої перерви без футболу для мене дуже важливий. Впевнений, він дуже допоможе мені в подальшому у психологічному плані. Впевнений, це не останній мій гол за «Кривбас». Хочу продовжувати допомагати команді.

– Чи згадаєш, коли востаннє відзначався голом у офіційному матчі?

– Дуже давно не забивав. Востаннє це було, коли грав в Єгипті, півтора року тому. Дійсно, я щасливий. Треба продовжувати рухатись тільки вперед.

Завдяки голу Жана По «Кривбас» зумів обіграти «Олександрію» і вийти на 1-ше місце в УПЛ. В активі криворізької команди 33 очки в 16 турах чемпіонату.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *