Наставник Колоса відреагував на результат матчу проти Оболоні в УПЛ

Ярослав Вишняк

Головний тренер ковалівського «Колоса» Ярослав Вишняк прокоментував нульову нічию своєї команди з «Оболонню» в 16 турі УПЛ.

«Бойова гра. Ніхто не хотів поступатися. Багато боротьби, фолів, жовтих карток. Ми готувалися до такої гри, бо з «Оболонню» важко грати будь-якому супернику. Не сподобалося, що без забитих м’ячів.

Всі наші нічиї різні, всі здобуті з різними суперниками. Є домашні нічиї, є виїзні. Кожна нічия – це окрема гра. Нам не вистачає реалізації гольових моментів, які ми створюємо. Ми створюєсо достатньо моментів, по дотиках до м’яча в чужому штрафному знаходимося в п’ятірці кращих команд в УПЛ, по флангових подачах – в трійці.

Доходимо до чужого майданчика, а далі нам не вистачає холоднокровності чи майстерності. Якщо не забиваєш, то не можеш вигравати. це треба виправляти. Ми над цим працюємо, але поки так, якє. Враховуючи нашу реалізацію, будувати гру від нападу – це самогубство. Не реалізовуючи моменти, ми не можемо ні на що претендувати. Будемо вирішувати ці питання.

Могли виграти сьогодні? Могли б, якби реалізували свої моменти. І попередню могли б. В іграх з «Динамо», «Ворсклою», «Металістом 1925» могли забивати… Десь не вистачає якоїсь дещиці», – сказав Вишняк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *