Лідер Ворскли: “Дніпро-1 – добре збалансований колектив, проти них покажемо все, на що ми здатні”

Захисник «Ворскли» Олександр Скляр поділився очікуваннями від матчу 16-го туру УПЛ проти «Дніпра-1» (2 листопада, 17:00):

– Олександре, червона картка, отримана в доволі дивний спосіб у грі з «Минаєм» перша пряма в твоїй кар’єрі?

– Так, ніколи такого зі мною ще не траплялося. За двома матчами довелося спостерігати з трибуни, досить незвичне відчуття. Проте, увесь цей час я був у тренувальному процесі, тому зараз вповні готовий повернутися на поле.

– Найближчий матч – виїзд у гості до «Дніпра-1». Згадуючи перипетії перенесеної домашньої зустрічі першого кола, яка відбулася наприкінці жовтня, мабуть, варто очікувати бойового протистояння?

– У нас кожен матч зараз на вагу золота. Якщо не будеш себе налаштовувати на максимум у будь-якому протистоянні, не варто й на поле виходити. Тому битимемося за перемогу. Так, вони наразі лідери чемпіонату, команда з хорошим добором виконавців, але тим цікавіше буде для всіх нас.

– «Дніпро-1» з приходом Максимова заграв у інший футбол?

– У кожного тренера є свій стиль. Дніпряни – добре збалансований колектив із індивідуально сильними виконавцями. Не хочеться багато говорити до матчу. Нам варто добре підготуватися до прийдешнього протистояння, і показати все, на що ми сьогодні реально здатні.

– Тема осінньо-зимового футболу з року в рік викликає багато пересудів. Сам як сприймаєш гру в цю пору?

– Поля важкі, з погодою теж рідко щастить, але всі грають в однакових умовах. У нас силовий чемпіонат, треба вигризати результат на морально-вольових.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *