Хавбек Полісся: “Нас хочуть обіграти усіма силами, мене це заводить”

Півзахисник житомирського «Полісся» Артем Козак поспілкувався із пресслужбою Української Прем’єр-Ліги про виступи команди.

– Артеме, попереду матч проти «Металіста 1925», де змінився головний тренер, що дає гравцям стимул зіграти краще. Якої гри ви очікуєте?

– Це буде цікава та агресивна гра з обох сторін. «Металіст 1925» любить та вміє грати у футбол. Так само і ми. Тому, думаю, ця гра сподобається вболівальникам та носитиме динамічний характер. Принаймні, я на це сподіваюся.

– В останніх матчах ви демонструєте впевненість у своїх діях та виглядаєте як один із лідерів команди, зокрема, у матчі із «Кривбасом». Чи відчуваєете ви певне моральне піднесення?

– Звичайний стан, кожен день працюємо та рухаємось далі. Я не відчуваю ніякого піднесення, лише думаю про те, що нам потрібно виграти наступний матч.

– Зараз ви одні із лідерів чемпіонату. Чи впливає на ваш моральний стан розуміння, що кожен суперник буде діяти проти «Полісся» досить агресивно? Оскільки сьогодні взяти очки у матчі проти вас – це цінна звитяга.

– Цікаво, мені подобається, що так говорять, що нас так сприймають. Інші команди хочуть обіграти нас усіма силами, мене це заводить. Це додатковий стимул показати себе з найкращої сторони.

– Багато компліментів лунає на адресу вашого партнера по команді Бені Макуана. На вашу думку, процес його адаптації вже завершено?

– Можна сказати, що так. Він адаптувався в колективі і усі уже сприймають його як близького друга. У нас немає відчуджень, усі в команді спілкуються дуже близько одне з одним. Враховуючи це, я думаю, що Бені вже досить добре адаптувався у команді.

– Цього сезону вам вдалося забити вже тричі у чемпіонаті. Чи ставили ви перед собою якусь мінімальну планку голів, які хотіли б забити?

– Мене цікавить наш командний результат. Мої персональні здобутки нічого не вартують, якщо не впливають на результат команди. Якщо ми будемо вигравати і я приноситиму команді користь, я буду тільки радий. Якщо команда рухається в правильному напрямку, посідає місце у верхах турнірної таблиці, то неважливо, зробив я якусь результативну дію, чи ні, – сказав Козак.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *