Тарас Степаненко пояснив, у яких моментах гравці Шахтаря і Динамо об’єднуються

Півзахисник «Шахтаря» Тарас Степаненко розказав про спільну з футболістами «Динамо» підтримку людей під час війни.

«Коли моя сім’я опинилася в безпеці, я захотів допомогти іншим. Я написав у груповому чаті нашої збірної, що намагаюся зібрати гроші, щоб допомогти нашим людям.

Четверо гравців «Динамо» надіслали мені повідомлення про створення об’єднаної групи з чотирма гравцями «Шахтаря» для збору коштів для тих, хто потребує допомоги. Хоча ми граємо за клуби-суперники на полі, ми єдині, коли справа стосується допомоги нашій країні.

У перші дні війни я пожертвував особисті заощадження та допоміг зібрати інші кошти футбольної сім’ї на закупівлю медичної допомоги для захисту бійців, оскільки на той час вони не мали такого рівня забезпечення.

Але коли війна тривала, я та інші футболісти почали використовувати нашу платформу, щоб надіслати повідомлення решті Європи та світу. Ми почали активно збирати кошти. Ми також відвідували поранених бійців у госпіталях, купували необхідне людям обладнання та підтримували родини, надаючи притулок.

На мій погляд, найважливіша робота, яку ми зараз робимо, це підтримка сімей загиблих під час війни футбольних уболівальників.

Через фонд «Трибуна героїв» ми допомогли понад 200 родинам. Туди щомісяця надходять пожертви на допомогу родичам загиблих воїнів, поки вони не отримають підтримку від уряду. Я, як і багато інших українських футболістів, дуже підтримуємо цей проєкт.

Зараз наша робота полягає не тільки в тому, щоб бути футболістами, а в тому, щоб підтримувати і захищати наших людей, особливо дітей», – сказав Степаненко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *