Полісся – Кривбас: Юрій Вернидуб підбив підсумки матчу 13-го туру УПЛ

Юрій Вернидуб

Головний тренер Кривбаса Юрій Вернидуб прокоментував нічию з житомирським Поліссям у 13-му турі Української Премʼєр-ліги.

«Матч показав, що 2 команди, які нещодавно вийшли з першої ліги мають амбіції, нав’язують боротьбу нашим грандам – Динамо, Шахтарю, Дніпро-1. Що ми, що Полісся награли на цей 1 бал.

У першому таймі ми були краще, у другому таймі провалили приблизно хвилин 15. Потім перелаштувались і почали грати в те, що треба. Гра була рівна. Було бажання від обох команд. Ішли вперед, грали. Результат 1:1 – це той рахунок, на який обидві команди награли».

“Кривбас” набрав 27 очок і зберігає за собою перше місце в турнірній таблиці Української Прем’єр-ліги. Житомирський клуб “Полісся” з 26 балами йде другим.

У наступному турі чемпіонату України “Полісся” зіграє проти “Металіста 1925”, а “Кривбас” зустрінеться з київським “Динамо”.