Віталій Буяльський

Лідер «Динамо» Віталій Буяльський оцінив останні невдачі команди та відхід головного тренера Мірчі Луческу, який завершив кар’єру.

«У ситуації винні футболісти, які відповідають за гру, та тренер, який відповідає за результат. Усі разом винні. Плавили Луческу? Це не так.

Просто, можливо, ми не могли виконати все, що він просив від нас», – сказав Буяльський.

Відзначимо, що “Динамо” не може виграти в рамках УПЛ в чотирьох іграх поспіль – одна нічия і три поразки. У турнірній таблиці чемпіонату України “біло-сині” займають 7-е місце, набравши всього 16 очок за 10 ігор.

Нагадаємо, Мірча Луческу очолив “Динамо” влітку 2020 року. У першому сезоні з ним “біло-сині” виграли чемпіонат України, Кубок і Суперкубок країни.

За час у “Шахтарі” Луческу виграв 22 трофеї: 8 разів ставав чемпіоном України, 6 разів виграв Кубок України, 7 разів ставав переможцем Суперкубка України, а також виграв Кубок УЄФА в сезоні 2008/09.