Кубок України: Ворскла забила три голи Оболоні та вийшла до 1/2 фіналу

У матчі 1/4 фіналу Кубку України полтавська Ворскла відправилася до Києва, щоб зіграти проти Оболоні.

Оболонь – Ворскла – 0:3

Голи: Степанюк (27), Кане (44), Бацула (69)

Гості краще виглядали, але перевагу в гол змогли перевести лише в середині першого тайму, коли відзначився Степанюк. Асистентом виступив Скляр, який просто “розрізав” своїм пасом захист господарів. До перерви “пивовари” пропустили ще раз, на цей раз відзначився Кане.

Зароблена перевага дозволила колективу Скрипника трошки знизити темп і віддати ініціативу. Тим не менш, саме вони забили  ще один гол. Досвідчений Андрій Бацула відзначився на 69-ї хвилині

Нагадаємо, до 1/2 пробилися Шахтар, який не мав проблем з Вікторією (3:0),  та Чорноморець, який також розгромно здолав Зорю (4:1).

Найбільш рівна гра відбулася в Житомирі. Місцеве Полісся лише в серії пенальті зуміло вибити Олександрію.