Кубок України: Шахтар здобув розгромну перемогу над Вікторією (Відео)

Шахтар - Вікторія

Сьогодні, 30 жовтня, почалися матчі 1/4 фіналу Кубка України. Донецький Шахтар грав проти Вікторії із міста Суми.

Вікторія – Шахтар – 0:3

Голи: Назарина, 17, Зубков, 20, Ракицький 90

Вікторія: Шеліхов – Ульянов (Сахно, 46), Сасовський, Нелін, Бичков (Зозуля, 69) – Савченко (Покотилюк, 46), Долінський – Мишенко (Чеглов, 75), Здирко (Лебеденко, 56), Байдал – Галенко.

Шахтар: Різник – Азарові, Ракіцький, Бондар, Гочолеішвілі – Назарина – Невертон (Криськів, 80), Судаков, Бондаренко, Зубков – Келсі (Сікан, 62).

Суперник “гірників” грає у Першій лізі, але Маріно Пушич виставив майже основний склад. Це і дало результат, адже у перші 20 хвилин гості отримали два голи.

Обидва голи відбулися з-за меж штрафного майданчику. Варто відзначити, що голкіпер Вікторії досвідчений Денис Шеліхов міг відбивати в обох випадках, але не вистачало якихось міліметрів.

Після цього гра заспокоїлася. “Гірники” створювали моменти, але ніяк не вдавалося довести до логічного завершення. Лише на 90-й хвилині забив Ракицький. У підсумку комфортна перемога – 3:0.