УПЛ: ЛНЗ вдома здобув розгромну перемогу над Оболонню

У матчі 12-го туру УПЛ ЛНЗ приймав Оболонь. Гра відбулася у Черкасах.

ЛНЗ  – Оболонь – 3:0

Голи: Ковальов (30), Шестаков (56), Наумець (89)

ЛНЗ: Пеньков – Стасюк, Муравський, Ковальов, Норенков – Тищенко (Олійник, 63), Бойко, Калюжний, Пасіч – Хобленко, Шестаков (Наумець, 83).

Оболонь: Рибка – Фатєєв, Приймак, Карась, Осман – Чернов (Нагієв, 46), Черненко, Мороз, Слободян (суханов, 4), Груша (Прокопенко, 62) – Краснопір (Тарануха, 46).

Господарі з самого початку виглядали краще. Один з моментів і перетворили на гол. Колектив Дулуба вдало розіграв штрафний, а Ковальов, який залишився вільний на дальшій штанзі, без особливих зусиль “розстріляв” Рибку.

На початку другого тайму Шестаков подвоїв перевагу. Команда з Черкас після цього збавила оберти. ЛНЗ зумів “засушити” гру і довести справу до логічної перемоги.

Крапку у грі поставив Владислав Наумець на 89-й хвилині. Варто сказати, що він вийшов на поле за 6 хвилин до взяття воріт, замінивши Шестакова.

“Пивовари” залишилися з 12 очками, а ЛНЗ їх, навпаки, наздогнав. Новачки УПЛ зараз ділять 10-11 місце в турнірній таблиці УПЛ.