Колишній гравець Шахтаря: “Сподобалася гра Судакова та Бондаренка проти Барселони”

Колишній гравець «Шахтаря» Олег Матвєєв поділився враженнями від матчу третього туру Ліги чемпіонів проти «Барселони.

— Очікував, що «Шахтар» гратиме за рахунок спроби контролю мʼяча позаду, без особливих загострень, а загрожувати намагатиметься через контратаки. У першому таймі так і було. Але не сподобалася невпевненість, яка була в діях гірників, ніби побоювалися суперника. Хоча і склад «Барселони» не був оптимальним.

— Що найперше побачили після зміни тренера?

— Зовсім інша атмосфера на полі, хлопці розкуті. Крім того, вони намагаються грати в той футбол, який їм подобається – з мʼячем і неквапливо, а не бʼють бозна куди. Намагаються розігрувати.

— Кого з футболістів варто відзначити?

— Сподобалося як зіграли Судаков та Бондаренко. Було помітно, що загалом команда хоче показати хороший футбол на тлі «Барселони». Але в першому таймі було багато необґрунтованих помилок та втрат. Розмова під час перерви точно пішла на користь. У підсумку могли ще й за нічию зачепитися. З іншого боку, не применшуючи позитив від гри гірників, Барселона все ж таки зараз трохи не та, що раніше. Плюс вони в очікуванні зустрічі з «Реалом». Загалом, «Шахтар» показав футбол на рівень вищий, аніж був нещодавно.

— Журналісти писали, що невдало зіграв лівий фланг…

— Не сказав би так. З лівого флангу «Шахтар» забив. Не можна стверджувати, що Азаров усе програвав чи його «возили» всю гру. Хоч моментами йому було важко і в епізоді з пропущеним голом не обійшлося без певної долі його помилки — потрібно було блокувати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *