Йожеф Сабо розкритикував Динамо за гру проти Дніпра-1

Йожеф Сабо

Відомий у минулому футболіст Йожеф Сабо, який віддав багато років “біло-синім” незадоволений грою киян проти Дніпра-1.

Про гру взагалом

«На самому початку матчу я очікував, що буде результативний футбол, адже як одна так і інша команди пресингували та мали напів-моменти. Тож чекав на 2:2. Але виявилося, що «Дніпро-1» забив і засушив гру».

Про «Динамо»

«Весь час хочуть пробитися через центр поля, там де скупчення суперників. Там можна забити тільки в один дотик. Фірмові динамівські флангові атаки з забіганнями – було пару, але в центрі вже ніхто не реагував на ці передачі. Так не можна – тільки через центр. Буяльський обігрує і йде в центр. Чому не можна йти через фланги? Зробити забігання на швидкості з наступним пасом в центр, не обовʼязково прострілювати. Але нічого цього нема. Повний хаос».

Про прогресс «Дніпра-1» під керівництвом Юрія Максимова

«Я вболіваю за Максимова. Ще коли «Дніпро-1» шукав тренера я казав, що Максимов є хорошим варіантом. Юра був хорошим футболістом, з характером. Тож він і тренер з характером. В нього має бути дисципліна на першому місці – як на полі, так і в побуті. От він це потихеньку і налагоджує. В обороні це помітно – команда стабільно грає на нуль. Дай Бог, щоб так і продовжувалося», – сказав Йожеф Сабо в інтерв’ю для УПЛ-ТБ.

Нагадаємо, що під керівництвом Юрія Максимова «Дніпро-1» здобув 13 очок у 5 матчах УПЛ і пропустив лише один гол.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *