Володимир Шаран підбив підсумки провального для Миная матчу проти Чорноморця

Володимир Шаран

Наставник Миная Володимир Шаран прокоментував поразку від «Чорноморця» (0:3) у матчі 11-го туру УПЛ.

Заслужена перемога «Чорноморця». Але, незважаючи на такий рахунок, до перерви можна сказати була практично рівна гра. Сподівались, у другому таймі зіграємо більш агресивно, але на контратаках пропустили два голи.

Ми минулого року виграли дуже важливий поєдинок тут в Одесі. Хлопці тоді бились один за одного та намагались втримати здобутий рахунок. Сьогодні ми цього не побачили. В роздягальні бачив, що хлопці у такому настрої, ніби програли цю зустріч ще до стартового свистка. Зараз гравці мовчать, не можуть говорити після такого результату. Я не побачив ту команду, яка грала проти «Руху». За рахунок бійцівських якостей ми можемо досягати результат, але у цьому сезоні нам цього не вдається.

Ще й втратили Булезу. Не знаю, скільки пропустить, але Андрій не може стати на ногу. Не хочу говорити більше про арбітрів, але, як на мене, після гри у м’яч футболіст Чорноморця зіграв в ногу“, – сказав Шаран.