Шахтар відреагував на втечу Олександра Роспутька з клубу

Олександр Роспутько справді самовільно залишив Шахтар. Про це представники клубу повідомили у коментарі для UA-Football.

“Підтверджуємо факт неповернення Олександра Роспутька в Україну після матчу з “Антверпеном”. Гравець отримав посадковий квиток, здав валізу і не з’явився на посадку в літак”.

“Ми не можемо стверджувати, в якому напрямку зник гравець. У нас немає інформації“.

“Клуб має сподівання, що гравець повернеться найближчим часом. Ми звернулись до нього з офіціальним листом з вимогою впродовж п’яти днів повернутися в стан команди“.

Якщо він не повернеться – контракт буде розірвано з вини гравця. Клуб залишає за собою право вимагати з гравця фінансову компенсацію.

“Якщо б передумови до втечі були – гравець би залишився в Україні і не поїхав би на матч юнацької Ліги чемпіонів. Зараз він не виходить на зв’язок”.“Ми будемо діяти виключно в рамках діючого законодавства. Гравець має нести відповідальність як працівник клубу і як громадянин України, який порушив умови контрактних відносин і положення правил перетину кордону, якщо він в установлений час не повернеться до країни”, – зазначили у “Шахтарі”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *