Переможця визначив один гол: огляд матчу Металіст – Прикарпаття (Відео)

У матчі Першої ліги Металіст в Ужгороді приймав Прикарпаття.

«Металіст» — «Прикарпаття» — 0:1

Голи: Андрій Хома (73)

«Металіст»: Владислав Рибак (к) — Олексій Горяінов, Олександр Маткобожик, Кирило Дігтярь (Євгеній Рязанцев, 79) — Даніїл Приходько, Андрій Бусько (Юрій Голубка, 79), Максим Багачанський, Даніїл Тепляков (Станіслав Мораренко, 87), Даніель Вернаттус — Геннадій Синчук (Євгеній Ісаєнко, 66) — Петро Луців

«Прикарпаття»: Іван Піцан — Василь Француз, Сергій Швець, Станіслав Демків, Артем Сьомка, Максим Соловйов, Сергій Романов (Василь Геник, 59), Владислав Бугакчийський (Роман Барчук, 46), Дмитро Шинкаренко, Андрій Хома (Дмитро Титов, 89), Василь Цюцюра (к) (Володимир Рудюк, 89)

У першому таймі багато ініціативи на себе брав Багачанський, чиї удари не раз блокували суперники. Найкращи момент гостей створив Андрій Хома, найкращий момент господарів — його тезка Бусько. В обох випадках у гру вступали голкіпери.

По перерві довгий час команди не створювали моментів, проте м’яч більше тримали харків’яни. Одна з атак, у ході якої Вернаттус вже не вперше здійснив індивідуальний прохід лівим флангом, завершилася навісом-ударом із правого флангу Олексія Горяінова, який ледь-ледь на кутовий перевів Піцан.

Втім, на 73-й хвилини рахунок відкрили івано-франківці. Прекрасний пас капітана команди Василя Цюцюри довершив точним ударом Андрій Хома, який вийшов на першу сходинку у заліку найкращих бомбардирів групи А Першої ліги.

Найкращий момент жовто-синіх, аби відігратися, створили Мораренко і Горяінов. Перший подав зі штрафного, другий пробив головою повз ворота. Йшла вже друга компенсована до матчу хвилина, гра закінчилася з рахунком 0:1…