Олександр Караваєв пояснив, чому стався колапс у матчі з Поліссям

Футболіст київського «Динамо» Олександр Караваєв прокоментував поразку з «Поліссям» (2:3).

«Коли рахунок 2:1 чи ти граєш в більшості, а потім програєш, звісно це не те, що не притаманно «Динамо» – такого не може бути! І при всій повазі до «Полісся» – дуже гарна команда, зібрали досвідчених гравців, зробили такий бойовий колектив, щоб боротись за високі місця. Всі бачили як президент клубу розвиває цей клуб – дуже велика повага, адже такого небагато в Україні і тим паче у такий час. Вони просто добре зіграли, ми не були до цього готові.

Треба, щоб кожен у собі покопався та передивився своє відношення до того, що він хоче. Всі розуміють, що «Динамо» – клуб зі славетною історією, завжд грає за перші місця і просто не може програвати у матчах, де ти в усіх аспектах переграєш суперника, а потім опускаєш руки і нічого не можеш зробити. Такого не може бути.

Чемпіонат завершується аж у травні і до того часу може багато чого відбутися. Коли ти граєш 3-4 гри та виграєш, у тебе гарний підйом, а потім стається такий матч – ніби все вдавалося, але ти програєш. Звісно, це емоційно може підбити всіх. Потрібно буде перед наступною грою зібратися поговорити, щоб не було ніякої емоційної ями, щоб ніхто на цьому дуже не зациклювався. Ще буде дуже багато ігор, буде багато шансів це виправити. Повторюсь, все залежить завжди від нас. Зараз програли, всі нас хейтять і всі розуміють чому. Але що добре – завжди є наступна гра, коли триває чемпіонат», – сказав Караваєв в інтерв’ю “ВЗБІРНА”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *