Футболіст Полісся: “Усик у дуже пристойному стані, можливо, зіграє за клуб після поєдинку з Ф’юрі”

Капітан «Полісся» Артем Козак розповів, коли професійний боксер у надважкій вазі Олександр Усик зможе дебютувати за житомирський клуб.

– Олександр Денисов нам казав, що після матчу Усик заходив до роздягальні. Що він вам казав?

– Сашко нас привітав та підбадьорив. Він – наш талісман, приїхав на фарт. Його присутність на трибунах гнала нас вперед, тому він теж долучився до перемоги над «Динамо». Усик – професіонал своєї справи і коли спілкується з нами, то ми вчимося його підходу до тренувань і робимо висновки. Для нас великий плюс, що Сашко – член нашої команди.

– Усик часом не казав, коли зіграє за «Полісся» в офіційному матчі?

– Сказав, що поки не готовий. Він недавно провів бій з Дюбуа і скоро почне готуватися до Ф’юрі. Можливо, після бою з британцем він за нас зіграє. Він дуже сильно цього хоче, але все буде залежати від його графіку та здоров’я.

– Який Усик як футболіст?

– Для свого зросту і ваги він дуже у пристойному стані. Мене приємно дивує, коли бачу, як він тренується. Сашко грав на Winter Cup на позиції форварда, і досить непогано себе проявив, тому Будківському треба бути обережним, у нього з’явився сильний конкурент.

– Усик подарував Бойку пам’ятну футболку, а вам, як герою матча, щось презентував?

– Не знаю, що в них там був за діалог, але мені нічого не подарував.

Бій Ф’юрі – Усик має відбутися 23 грудня 2023 року, але може бути і січень 2024. Місцем проведення стане Саудівська Аравія.

Джерело: Спорт-Експрес Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *