УПЛ, 10-й тур: Оболонь здолала Металіст 1925 в матчі з двома вилученнями

Оболонь - Металіст 1925

У неділю, 8 жовтня, відбувся поєдинок десятого туру Української Прем’єр-ліги, в якому “Оболонь” приймала харківський “Металіст 1925”.

Гра проходила на стадіоні “Оболонь Арена” в Києві і завершилася перемогою господарів поля з рахунком 1:0.

Єдиний гол у грі, який вирішив результат цієї зустрічі, був забитий на 33-й хвилині – відзначився Ігор Краснопір. Асистував йому Валерій Дубко.

Відзначимо, що “Металіст 1925” закінчував цю гру удев’ятьох. Спочатку на 60-й з поля був вилучений ігор Курило, потім на 80-й хвилині – Олег Мозіль.

“Оболонь” – “Металіст 1925” – 1:0

Гол: Краснопір, 33

Перемога в цій грі дозволила “Оболоні” обійти “Металіст 1925” в турнірній таблиці УПЛ і піднятися на 10-е місце. В активі “пивоварів” 12 очок, у харків’ян – 11 балів.

У наступному турі чемпіонату України “Оболонь” зіграє проти луганської “Зорі”, а “Металіст 1925” зустрінеться з криворізьким “Кривбасом”.