Досвідчений захисник Полісся розповів, як Калітвінцев привітав команду після перемоги над Динамо

Досвідчений захисник Полісся Андрій Гітченко зізнався, що особливих радощів у роздягальні після перемоги  над Динамо не було, панувала робоча атмосфера.

Обійшлося без дифірамбів. Просто привітав з перемогою, сказав, що ми добре виконали свою роботу і зараз головне – не гальмувати“, – сказав футболіст.

Також він розповів, чому вдалося переграти Динамо, граючи в меншості.

“Навіть у меншості Полісся продовжувало диктувати умови, а гості, мабуть, подумали, що свого вже не упустять й розслабилися. І поплатилися. Коли ж Будківський вирівняв становище, то господарі впіймали кураж і забитий Козаком м’яч виглядав логічним.

Після вилучення Морозка господарі дещо перешикувалися: Крушинський з позиції опорного півзахисника передислокувався на правий фланг захисту й десь на його діях почала даватися взнаки втома. Цим й була викликана його заміна. І хоча під завісу матчу гості докладали зусиль, аби відігратися, ми зуміли вистояти. Переконаний, що «Полісся» заслужено взяло гору над динамівцями і, як нагорода – очолило турнірну таблицю“, – зізнався футболіст у коментарі для sport.ua.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *