Форвард Металіста-1925: “Цей чемпіонат УПЛ набагато цікавіший за минулий”

Нападник «Металіста 1925» Андрій Борячук оцінив майбутній матч проти «Дніпра-1», а також ситуацію в таблиці цьогорічного чемпіонату України.

– «СК Дніпро-1» при Юрії Максимові став впевненіше почуватися у порівнянні із першими матчами сезону. В чому головна особливість цієї команди зараз?

– Тут варто пам’ятати, що минулого сезону вони стали віце-чемпіонами країни. Переконаний, що попри нелегкий старт, перед ними і цього сезону стоїть завдання боротися за чемпіонство. Як мінімум – не знижувати вимог. Із такою командою як «Дніпро-1» буде дуже непросто, не варто їх недооцінювати. Усі знають, що там хороший підбір гравців і їхня якість на високому рівні.

– «Металіст 1925» не програвав в останніх чотирьох матчах – ця серія дозволила вам піднятися в середину турнірної таблиці. Головні складові вашого успіху?

– Якогось секрету тут немає: ми викладаємося по максимуму в кожному матчі. Ці зусилля допомагають команді набирати очки. Так, зараз чемпіонат досить рівний, будь-яка команда може забрати очки у будь-кого. Тому треба старатися менше помилятися, вигравати якомога більше матчів та не втрачати очки, особливо там, де є всі шанси цього уникнути. І ще один важливий фактор – везіння.

– У 9-му турі не чужий для тебе «Шахтар» поступився «Ворсклі», що є черговим свідченням того, що поточний чемпіонат дуже непередбачуваний. Чи став він цікавіше для тебе, як гравця?

– Однозначно. Якщо порівнювати із минулим чемпіонатом, для мене, як футболіста, поточний розіграш є набагато цікавішим, ніж попередній.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *