Оболонь після перемоги над Динамо у Кубку України обіграла аутсайдера УПЛ

Минай - Оболонь

“Оболонь” на виїзді здолала “Минай” у матчі 9-го туру Української Прем’єр-ліги (УПЛ) – 0:1.

У першому таймі команди голів не забивали. Вирішальний епізод поєдинку стався ближче до завершення другої половини зустрічі – на 78-й хвилині ворота закарпатського клубу вразив Ростислав Тарануха.

«Минай» – «Оболонь» – 0:1

Гол: Тарануха (78)

«Минай»: Бандура, Нємчанінов, Дмитрук (Гечев, 80), Кравчук, Булаза, Вітенчук, Чуєв (Солдат, 73), Одарюк (Голуб, 57), Кораблін, Гунічев (Рогозинський, 73), Твердохліб

«Оболонь»: Рибка, Прокопенко (Дубко, 84), Лук’янчук, Приймак, Нагієв, Мороз, Черненко (Косовський, 63), Груша (Осман, 57), Мединський (Вовкун, 84), Суханов (Тарануха, 57), Краснопір

Попередження: Кравчук (71), Голуб (76), Рогозинський (87) – Лук’янчук (53)

Після цієї перемоги “Оболонь” (9 очок) піднялася на 10-те місце в УПЛ. “Минай” (3 бали) замикає турнірну таблицю.

У наступному турі “пивовари” 8 жовтня приймуть “Металіст 1925”, а закарпатці цього ж дня на виїзді зіграють з “Рухом”.

Нагадаємо, цього тижня “Оболонь” створила гучну сенсацію та вибила з Кубка України київське “Динамо”.