Сергій Лавриненко пояснив, чому Верес програв Шахтарю у кубковому матчі

Сергій Лавриненко

Головний тренер рівненського Вереса Сергій Лавриненко прокоментував гру своєї команди у кубковому матчі проти Шахтаря.

Вважаю, що упродовж приблизно години нам вдавалося добре тротидіяти Шахтарю. Розуміли, що команда дуже потужна і додаватиме упродовж матчу. Ми вже готували заміни – ви бачили. Хотіли посунути гру вище від своїх воріт, але саме в цей момент пропустили. На жаль, в нас немає зараз рівноцінних замін. До певного моменту ми можемо максимально ефективно працювати проти команд такого класу. Але коли робимо заміни – все трохи ламається.

Але хлопці намагалися, непогано грали. В бажанні, в деяких тактичних деталях, які ми розбирали перед грою – не поступалися супернику. По суті, за першу годину гри Шахтар і не мав моментів. Але щоб вигравати такі матчі – потрібно забивати хоча б один гол. Щоб було легше, щоб були вільні зони.

Якщо подивитися на результат – враження, що гра була в одні ворота. Але насправді, більшість ігрового часу поєдинок минув у рівній боротьбі. Суперник чітко реалізував свої моменти. Це клас футболістів, коли кожен момент – це гол.

Шахтар – це завжди Шахтар. У них хороша лава запасних, індивідуально сильні гравці. Навіть, на лаві запасних. Тому вони ставлять максимальні задачі в усіх турнірах і можуть в такому темпі грати через три дні на четвертий, будучи в хорошому фізичному тонусі.

Сьогодні у воротах зіграв Богдан Когут. Він востаннє грав на Кубок проти Епіцентру. Він був мотивований і хотів грати. Також ми дали психологічно відпочити Євгену Пасту. Такий був вибір тренерського штабу.

Сьогодні не зіграли Віталій Дахновський, Дмитро Кльоц, Андрій Блізніченко і Денис Балан. З-поміж них усіх, можливо Денис Балан, ми на це сподіваємося, буде готовий до матчу з ЛНЗ. Але в яких кондиціях – поки питання. В нас Василь Гакман на деякий час випав, прихворів. І сьогодні його активності не вистачає – фізичний стан поки не ідеальний. Але він витримав усі дев’яносто хвилин сьогодні. Я подякув йому.

Дмитру Кльоцу також ще потрібен час. Ми чотири місяці вже на нього чекаємо. Ще є така річ як психологічний страх. Він дуже довго відновлюється. Ми знаємо, що він хороший гравець. Але потрібен час, щоб повернути фізичну форму і психологічну впевненість“, – сказав Сергій Лавриненко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *