Тарас Степаненко підколов український арбітрів

Тарас Степаненко

Капітан «Шахтаря» Тарас Степаненко після матчу з «Рухом» (1:1) поділився думками щодо українського суддівства. Футболіст відмітив, що через неякісну роботу в УПЛ суддів не запрошують судити у Європу.

– У нас вся Україна… Команда програє – одразу суддя винен. Але є ВАР, дивилися. Не знаю, з нашого боку – там не було червоної. З боку судді – була. Він приймає рішення. Вважаю, що нам треба уникати таких помилок. Це вже 4-та чи 5-та червона. Великі навантаження. У нас багато людей після Німеччини повернулися із застудою чи вірусом, пів команди погано себе почували.

– Ви теж підбігали до арбітра, не боялися погіршити статистику червоних?

Та ні, не боявся. Я нічого поганого не сказав, просто на емоціях. Той фол, який він свиснув – жах просто. То таке. На суддів не хочу нічого казати. Вони самі демонструють цей рівень. Тому і не судять у Європі майже нічого. Це їхній рівень.

А ми хочемо, щоб наша країна та футболісти грали у Європі. І коли Україна буде в ЄС, хочемо, щоб футбол розвивався. А щоб розвивався, треба робити це на всіх ступенях. Не тільки футболісти. І суддівська колегія, і тренери. Якщо будемо думати про те, щоб мені сьогодні було добре, то завтра краще не стане, – сказав Степаненко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *