Лідер ЛНЗ, який забив гол у ворота Динамо, втратив батька напередодні гри

Віталій Бойко

ФК ЛНЗ вдома програв Динамо – 2:4. Один з голів за господарів забив вихованець черкаського футболу Віталій Бойко. Хавбек міг пропустити цей матч, оскільки за день до гри у нього помер батько, але футболіст вирішив бути з командою незважаючи на особисту трагедію.

Півзахисник ЛНЗ Віталій Бойко вчора втратив батька… Дізнався про це за кілька хвилин до передматчевого тренування. Сьогодні зранку був похорон. Віталій зі зрозумілих причин мав пропустити сьогоднішній матч проти Динамо.

За декілька годин до гри Віталій зателефонував і сказав, що хоче бути з командою.

Він потрапив у заявку, і, зрозуміло, залишився на лаві запасних. Але травма капітана команди Максима Лопирьонка в 1 таймі змусила тренерський штаб замінити його на Бойка.

А в 2 таймі Віталій, який отримав капітанську повʼязку від травмованого Лопирьонка, забив гол київському Динамо.

Боя, тримайся, ми тобою гордимося! Він все бачив”, – написав блогер і аналітик Андрій Колісник, який працює в черкаському клубі.

Динамо за 5 матчів має 12 очок і йде на четвертому місці в УПЛ. Новачок елітного дивізіону за 8 матчів набрав 7 балів і посідає 11-е місце.