Роман Григорчук прокоментував приголомшливий успіх Чорноморця у матчі з Олександрією

Головний тренер «Чорноморця» Роман Григорчук прокоментував перемогу своєї команди над «Олександрією» (5:1) у 8-му турі УПЛ.

«Сьогодні в нас було більше, ніж раніше, футбольних моментів в атаці, яких ми прагнемо досягти. Однак поруч з тим ми допустили багато незначних помилок на початку атак. Це маленький мінус для нас. Утім перемога на виїзді, така кількість голів – тут більше позитиву.

У другому таймі ми не хотіли віддавати «Олександрії» ініціативу. Ми хотіли продовжувати грати ще краще, ніж у першому таймі. Я розумію, що мені легше говорити, ніж це зробити. Однак у футболістів на підсвідомому рівні є таке. Однак ми в перерві говорили, ні в якому разі не думати про рахунок і від цього відштовхуватись.

Суперник теж намагався додати, більше нас пресингувати. Ми в цей момент приймали неправильні рішення, помилялися, тож, можливо через це суперник був певний час гостріший і більше був із м’ячем», – сказав Григорчук.