Патрік ван Леувен висловився щодо важкої перемоги над Оболонню

Головний тренер «Шахтаря» Патрік Ван Леувен прокоментував результат матчу з «Оболонню» (1:0).

– Чому не вдалося одразу скористатися проблемою «Оболоні» з вилученням гравця?

Вважаю, нашою проблемою було те, що футболісти думали вже про наступну гру. Вони хотіли показати свою гарну форму, змістовну гру, щоб надихнути один одного, але гарної гри не вийшло. І ще раз акцентую на гольових моментах: ми маємо використовувати їх якомога раніше ще в першому таймі, щоб можна було раніше замінити гравців та залишити їм сили для наступної гри.

– Щодо моментів. Чому вашій команді було так важко пройти оборону «Оболоні» і в чому причина поганої реалізації?

– Гадаю, проблема в недостатній концентрації до завершення епізоду й у тому, що за низького темпу гри футболісти починають повільно думати. Я хотів би, щоб вони швидше ухвалювали рішення – грали або на фланги, або через пас, щоб тримали темп командних рухів, а суперник повинен весь час стежити за нашою грою. Саме так ми створюватимемо більше моментів і буде більше концентрації в штрафному майданчику в завершальній фазі.

– Автором переможного гола став Єгор Назарина. Про що ви з ним спілкуватися перед матчем?

Я задоволений грою і тренувальним процесом Назарини останніми тижнями. Він також добре виглядав у збірній. Але Єгор грав у попередньому матчі, тому сьогодні я на цій позиції дав шанс Судакову. Я пояснив це Назарині, сказав, що задоволений тим, як він працює, і що для мене він є футболістом, на якого я завжди можу розраховувати. І він допоміг команді, коли вийшов на поле та забив гарний гол, – сказав Ван Леувен.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

-->