Тренер Олександрії прокоментував матч проти Миная в 7-му турі УПЛ

ФК Александрия

Помічник головного тренера «Олександрії» Сергій Кравченко поділився очікуваннями від матчу 7-го туру УПЛ з «Минаєм», який відбудеться 16 вересня о 19:00.

– У паузу на збірні ми багато працювали, але часу завжди мало. Найближча гра покаже, чи пішла ця перерва нам на користь. Головний фактор – результат. У нас дуже молода команда, багато футболістів пішло. А молоді потрібен час.

– В якому психологічному стані перебуває команда, враховуючи невдачі останніх турів?
– Ані тренери, ані футболісти не хочуть програвати, це очевидно. Ми робимо все для того, аби проблем з психологією не було. Віримо в те, що все у нас вийде.

– Наступний матч проти «Минаю» Володимира Шарана, який багато працював з «Олександрією». Здається, для нього ці матчі мають особливу принциповість.
– Шаран дуже довго і дуже добре працював у «Олександрії». Думаю, для нього це дійсно принциповий матч, що є нормальним явищем.

– Що скажете про його «Минай»?
– Не тільки «Минай», а і будь-які команди Шарана – це завжди агресивні в хорошому сенсі команди, добре організовані. З ними завжди всім важко грати на 100%. З «Минаєм», як і з «Олександрією» Шарана, нікому просто не буває. Він витискає з гравців «Минаю» максимум. Тож ми серйозно готуємося і ретельно вивчаємо їхні можливості.

Наразі «Олександрія» йде на 8-му місці в УПЛ, набравши 7 очок за 6 матчів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *