Йожеф Сабо оцінив перспективи Юрія Максимова на посаді головного тренера Дніпра-1

Юрій Максимов

Екс-тренер «Динамо» Київ Йожеф Сабо прокоментував призначення Юрія Максимова на пост головного тренера «Дніпра-1».

— Я взагалі не розумів, навіщо «Дніпро-1» шукає тренера за кордоном, коли в нас є стільки своїх тренерів. Є Михайленко, є Максимов. Я дуже радий за Юру. Він дуже непогано працював у «Ворсклі». Я не знаю, чому його звідти звільнили. Тож, я буду за нього вболівати.

— За що боротиметься Максимов з «Дніпром-1»?
— Він обов’язково побудує там гарну гру. Тільки не одразу. Одразу нічого не буває. Треба трохи почекати, щоб він подивився, що там з хлопцями робиться. Хтось розвалив цю команду. У Юри є характер, уміння, навички, щоб бути хорошим тренером для «Дніпра-1».

— Як швидко він згадає, що таке УПЛ, після того, як працював у Другій лізі?
— Зараз між командами УПЛ і нижчих ліг немає такої колосальної різниці як колись. Скільки футболістів поїхало з України. Тож, в УПЛ перейшли гравці з Першої та Другої ліг. Такий у нас нині футбол. Побачимо, що буде. Я не знаю, чи дає Коломойський гроші, чи не дає. Коломойського зараз нема. Не знаю, хто там буде господарем у «Дніпрі-1».

— Як впливатиме на Максимова те, що під час міжсезоння не він готував і будував цю команду?
— Я тому й кажу, що треба почекати. Він прийшов, узяв команду. Треба розібратися з футболістами. Як вони тренувалися, яка дисципліна в команді тощо. Для цього треба час.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *