Сергій Лавриненко розповів про завдання Вереса на сезон в УПЛ

Сергій Лавриненко

Головний тренер Вереса Сергій Лавриненко розповів про перші місяці роботи та цілі команди на сезон.

“Я розумів, куди йду. До мене тут чотири роки працював Юрій Миколайович Вірт, який мав велику історію із Вересом. Було очікувано, що мене будуть порівнювати із минулим наставником. Вважаю, що Вірт дуже добре зробив свою роботу, однак в кожного тренера рано чи пізно наступає момент вигорання. Думаю, що із ним це сталося.

Прийшовши у цей клуб, я побачив, що він прагне розвитку. В першу чергу, це стосується інфраструктури. Верес має стадіон дуже хорошого рівня з одним із найкращих полів. Поки, на жаль, він не добудований повністю. Ситуація в країні гальмує цей процес.

Для мене важливим фактором була можливість працювати в УПЛ. Тут є перспектива розвитку, попри невелику фінансову потужність. Можливо, через пару років Верес також зможе гучно заявити про себе. Просто спочатку треба вибудувати всю систему.

Президент озвучував цю ціль. Це дійсно буде дуже хороший результат для нас. Однак ми розуміємо, що на даному етапі нашим головним завданням є посісти місце не нижче 12-го, аби уникнути стикових матчів. У моєму контракті не прописане завдання потрапити до топ-10 цього сезону”.

Лавриненко очолив Верес на початку літа. Екс-наставник Інгульця підписав контракт із рівненським клубом на три сезони.

Верес набрав 4 очки та посідає 14-е місце в УПЛ. У наступному матчі команда Лавриненка зіграє із Кривбасом 17 вересня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

-->