Олег Дулуб розповів, який спеціаліст може приєднатися до його штабу в ЛНЗ

Олег Дулуб 

Олег Дулуб розповів, які зміни будуть в ЛНЗ під час матчів збірних.

Після двох днів відпочинку 6 вересня зберемося в Черкасах,10-го – зіграємо в Кривому Розі. «ЛНЗ» в постійному пошуку, ми зацікавлені в підсиленні кваліфікованими футболістами. Правда, вирішили, що Назарія Нича краще відпустити в оренду, де він матиме більше ігрової практики. Це дозволить йому прогресувати і повернутися в «ЛНЗ» сильнішим.

З нетерпінням чекаємо повернення в стрій Сергія Рибалки, Євгена Банади та Максима Ковальова. В них різного характеру травми, але, сподіваюся, що хтось з них відразу після поновлення чемпіонату вже зможе допомогти. Всі вони-досвідчені виконавці і конче нам потрібні.

Працюємо ми й над доукомплектуванням тренерського штабу. Дуже хочемо бачити в наших лавах Олександра Грановського, проте тут не все залежить тільки від нашого бажання. Все ж, зараз головне стабілізувати склад і гру, лише за таких умов є шанс піднятися вгору в турнірній таблиці”, – сказав Олег Дулуб в коментарі для Sport.ua.

Олександр Грановський допомагав Олегу Дулубу в Чорноморці, БАТЕ та ФК Львів. Грановський – вихованець Чорноморця. Має досвід гри за Ниву, Кривбас, Спартак (москва), ФК Харків, Арсенал (Харків), Дніпро (Черкаси). В 2001 році зіграв 3 матчі за збірну України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

-->