Гравці Полісся висловилися про перемогу у матчі УПЛ проти Оболоні

В грі «Полісся» проти «Оболоні» (2:0) обидва голи забили гравці, що вийшли на заміну. Одним з них став Артем Козак, який поділився емоцяіми після поєдинку.

«Гра видалась дійсно бійцівською, напруженою, з постійною емоцією, багато фолів, суперник багато лежав на полі, десь моментами, мені здається, тягнув час. А ми — молодці, не зважали на це, продовжували гнути свою лінію.

Ми здобули результат. Щодо пенальті — треба дивитись повтор. З того, що я знаю, наступили на ногу і від ноги Еміля відштовхнувся гравець.

Ще й перший епізод мене збентежив, коли гравець потрапив собі в руку, але рефері сказав, що за правилами це не рахується грою рукою, бо він ненавмисно вдарив собі в руку», – поділився своїми враженнями Артем Козак.

Також свої думки озвучив і Василь Грицук.

“Насправді, нічого нового у грі я не побачив. Знаючи,«Оболонь» ще з Першої ліги, то можна сказати, що їх гра зовсім не змінилась. Це непоступлива команда, яка сама не грає — і іншим не дає. Вірніше, заважає.

Їм це вдавалось протягом 90 хвилин. Так, у нас були моменти, які ми не реалізували. Але від того натиску, який ми зробили в кінці, трішки десь нам пощастило. Тому, я можу сказати, що перемога заслужена, «Полісся» перемагає і йде далі.

Я не можу сказати, що я граю на ключовій позиції. Кожен з нас має свою ключову позицію, де він повинен робити свою справу вірно і до кінця. Від тренера я отримав настанову — виходити і працювати на перемогу. Я, звичайно, дуже задоволений, бо, граючи в Першій лізі, ми не могли їх обіграти. Дуже хотілось в Прем’єр-лізі, нам це вдалось. Я вітаю всіх вболівальників і дякую ЗСУ», – сказав Грицук.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

-->