Наставник Чорноморця Роман Григорчук розкритикував суддів після поразки від Вереса в УПЛ

Роман Григорчук

Головний тренер «Чорноморця» Роман Григорчук після програного матчу 6-го туру УПЛ з «Вересом» (1:3) розповів, що він думає про суддівський корпус УПЛ.

«Вилучення на початку матчу повпливало на загальний малюнок гри, тому що потрібно було змінювати цілий ряд тактичних речей, повністю зірвався план на матч. Чесно кажучи, не хочу багато говорити про суддівство, але, на мій погляд, в цьому напрямку ставлення до нашої команди погане. З кожним матчем ще гірше і гірше. Буде неправильно, якщо я скажу, що в нас жахливі судді, тому що я знаю багато класних кваліфікованих спеціалістів, але в цілому ситуація не є доброю, в нас не європейський рівень суддівства.

Я заборонив своїм гравцям будь-які симуляції на полі, заборонив розмовляти з рефері, на лаві запасних має бути порядок. Просто не можу повірити, як люди, які судять матчі приймають такі рішення, що керує ними. Я не боюся говорити про це, тому що я говорю правду, я чесний в цьому, і хочу побачити чесності від суддів.

В деяких матчах «Чорноморця» я бачу проти нас знущання зі сторони арбітрів і я просто не можу вже мовчати», – сказав Григорчук.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *