Шахтар у меншості без проблем розібрався з Колосом у 5-му турі УПЛ

Колос - Шахтар

У неділю, 27 серпня, відбувся поєдинок п’ятого туру Української Прем’єр-ліги, в якому “Колос” приймав “Шахтар”.

Зустріч команд проходила на стадіоні “Колос” в Ковалівці і завершилася перемогою “гірників” з рахунком 2:0.

Рахунок у грі був відкритий на 25-й хвилині – Єгор Назарина переграв кіпера господарів поля і вивів “Шахтар” вперед.

На 38-й хвилині зустрічі “гірники” залишилися в меншості – червону картку заробив Гіоргі Гочолейшвілі. Але навіть у меншості підопічні Патріка ван Леувена зуміли подвоїти перевагу в рахунку і виграти гру. На 45+2-й хвилині гри гол забив Олексій Кащук.

“Колос” – “Шахтар” – 0:2

Голи: Назарина, 25, Кащук, 45+2

Вилучення: Гочолейшвілі, 38 (пряма червона)

За п’ять зіграних турів “Шахтар” набрав 11 очок і вийшов на перше місце в турнірній таблиці УПЛ. “Колос” з 8 балами йде на п’ятій сходинці.

У наступному турі першості України “гірники” зіграють проти “Миная” (2 вересня), а “Колос” поміряється силами з “Кривбасом” (3 вересня).